BİZE SORUN
  • info@azizbilisim.com
  • +90 544 626 00 21
  • +90 544 626 00 21

Sıkça Sorulan Sorular

Profesyonel güvenilir bilgisayarcı mı arıyorsunuz? Ama kaygılarınız var... Hiç sorun değil :)

İkinci el ürün fiyatları, ürünlerin marka, model ve kullanım durumlarına göre değişiklik gösterir. Ancak ikinci el olarak sattığımız tüm ürünler kontrolümüzden geçmiş ve satışa hazır ürünlerdir. Fiyatları da bu doğrultuda belirlenmektedir. 

Format işlemi yazılımsal bir uygulama olduğu için garanti şartlarını kesinlikle ihlal etmez. Garanti şartları ile ilgili ayrıntılı bilgi için, ürünü satın aldığınız markanın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Donanım üzerinde yapılan her türlü işlem garanti şartlarını ihlal eder. (örn: Masaüstü PC'lerde bilgisayarın vidalı kapaklarını açmak bile garanti şartlarına aykırıdır. Bir bilgisayarın önceden içinin açılıp açılmadığı, teknik servis incelemesinde rahatlıkla fark edilir.

Bazı teknoloji tedarikçileri bilgisayar fiyatlarını daha uygun tutabilmek için freedos işletim sistemiyle piyasada satışını gerçekleştirmektedirler. Eğer işletim sistemi yüklü olmayan freedos sistemli bir bilgisayar almışsanız bizimle iletişime geçerek işletim sistemi kurulum (Genellikle Windows tercih edilmektedir) işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Aziz Bilişim ekibi, ister evinizde, ister iş yerinizde, isterse de kendi işyerimizde olsun, hiçbir şekilde müşteriye ait dosya ve klasörleri incelemez, göz atmaz, kopyalamz ve her ne amaçla olursa olsun yayınlamaz. Müşteri güvenliği ve müşteri gizliliği esastır. Bugüne kadar da benzeri bir olay söz konusu olmamıştır. 

Evet. Mac bilgisayarlara veya MacOS yüklü bilgisayarınıza destek veriyoruz.  MAC bilgisayarlar teknik destek hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana, bilgisayar teknik servis ve web tasarım alanlarında başarılı projelere imza atarak sektörde adımızdan söz ettirmeyi başardık. Her biri kendi sektöründe güçlü referans müşterilerimiz ile firmamızın ana temellerinin başında gelen kalite ve güven anlayışını hiç kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bugün olduğu gibi yarın da önem verdiğimiz değerlerimizi koruyarak, müşteri memnuniyetine önem vererek sektörde sağlam temeller ile yer almaya devam edeceğimiz inancı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

> > > >
Bizi Arayın