BİZE SORUN
  • info@azizbilisim.com
  • +90 544 626 00 21
  • +90 544 626 00 21

Laptop Tamir

Laptop Tamir

Laptop Tamir

Laptop Tamir olarak laptop bilgisayarlarınızın klavye, batarya (pil), şarj cihazı (adaptör), ekran (lcd-led panel), harddisk, ram, alt kasa, üst kasa, ekran arka kasası (cover), ekran çerçevesi (bezel), menteşe, dvd sürücü, notebook çantası gibi tüm ürünlerin satışını en uygun fiyatlara ve garantili olarak yapmaktayız. 

 Laptop tamir olarak anakart arızalarında anakart değiştirmenin bedeli çoğu zaman laptopun fiyatına yaklaştığı için kullanıcılar genellikle anakartı değiştirmektense yeni bir notebook almayı tercih ederler. Bunun için biz, yetkili teknik servisler tarafından tamir edilmeyip değişim yapılmak istenen anakartların tamirini yapmaktayız.

Laptop Tamir Tenik servisimizde; laptop chipset tamiri işleminde anakarta kesinlikle sıcak hava tabancası ile müdahale edilmez. Bu gibi arızaların tamiri için Bga Rework Cihazı kullanmaktayız ve çipe daha önce müdahale edilmemiş ise büyük oranda başarı sağlamaktayız.


bölgesinde her laptopa periyodik olarak fan bakımı, temizliği termal macunun yenilenmesi gerekmektedir. Dizüstü bilgisayarınızın fanları bilgisayarınızı soğutmak için çalışırken soğutucular arasında bir hava sirkülasyonu oluşturur.

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana, bilgisayar teknik servis ve web tasarım alanlarında başarılı projelere imza atarak sektörde adımızdan söz ettirmeyi başardık. Her biri kendi sektöründe güçlü referans müşterilerimiz ile firmamızın ana temellerinin başında gelen kalite ve güven anlayışını hiç kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bugün olduğu gibi yarın da önem verdiğimiz değerlerimizi koruyarak, müşteri memnuniyetine önem vererek sektörde sağlam temeller ile yer almaya devam edeceğimiz inancı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

> > > >
Bizi Arayın