BİZE SORUN
  • info@azizbilisim.com
  • +90 544 626 00 21
  • +90 544 626 00 21

Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım

Tamamen kendi üretimimiz olan İçerik Yönetim Panelimiz ile her türlü web sitelerini sizin ihtiyaçlarınıza yönelik size özel olarak hazırlıyoruz. Yaptığımız bütün sitelerimiz çok dilli (Türkçe, İngilizce, Almanca vs.) olup siteye göre dil seçerek web sitenizi dünyadaki her dilde sizi temsil etmesini sağlıyoruz. Kurumsal, ürün tanıtım, hizmet, proje tabanlı gibi sitelerinizi ihtiyaçlarınıza göre size özel olarak oluşturuyoruz.


Yaptığımız her web sitesinin güvenlik, bakım, destek ve yedekleme gibi her türlü ihtiyacını biz sağlıyoruz. Böylece yoğun iş temponuzda web siteniz sorun olmaktan çıkıyor.Sitenizin Tasarımları firmanıza özgün hazırlanıp her türlü ekranlarda (tablet, masaüstü, telefon vs) tamamen sorunsuz çalışmaktadır.
Web siteleri artık sadece yazı veya resim göstermekle değil Google web sitesi standartlarına uygun olarak kodlanarak sizi sürekli adwords reklamları (Google'da aramada ön plana çıkmak için reklam ödemeleri) maliyetinden kurtarmaktayız. Siteniz yapıldıktan sonra bile size gerek kalmaksızın ekibimiz tarafından ücretsiz olarak arka planda Google standartları uygun güncellenmektedir.


Bir web sitesi yaptırtmak istiyorsanız veya böyle bir düşünceniz varsa iletişimden bize ulaşarak size yerinizde anlatım ve sunum yaparak sizi web sitelerinin geldiği son noktaları ve kurumunuz için ne tür bir çözüm gerektiğini ücretsiz olarak yapabiliriz.İnteraktif reklam düşüncesinin temelini oluşturan web sitenizi kurumsal kimliğinizle bir bütün olarak düşünüyoruz. Özgün tasarımlar ve gelişen tasarım teknolojilerini yakından takip ederek güncel standartların üzerinde yapılandırıyoruz.


Tasarım aşamasında müşteri beklentilerini analiz ederek, fikir ve düşüncesini kurumsal algısına uygun bir şekilde örtüştürerek firma hedefleri doğrultusunda hazırlıyoruz. Tasarım konusunda soru işaretleri ortadan kalkana dek müşteri beklentilerinin sağlanması gerektiğine inanıyoruz. Bu hassas değerin bilincinde ana sayfa ve ara yüzlerin tasarımlarını oluşturuyoruz.


Web sitenizin tasarımı bizim için ne kadar önemliyse işlevselliği ve ulaşılabilirliği de bir o kadar önemlidir. Müşterilerinizin yani kullanıcılarınızın  veriye en kısa sürede ulaşabilmesi için gerekli kullanıcı verilerine uygun olarak oluşturduğumuz ara yüzlerimizle, kullanıcı dostu (user friendly) web sayfası düşüncemizi tasarımlarımıza uyguluyoruz.

Web Tasarım web sitelerine can veren dinamik yapılarını oluştururken planlama, fikir üretme ve işlev kazandıran modül üretimine özen göstermektedir. Müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek doğru algoritmalarla yazılımınıza ve işlemlerinize hız kazandırmayı hedeflemektedir. Yazılım süreçlerindeki başarımızı özel yazılımlarınıza kattığımız kolay yönetilebilirlik ve yüksek kontrol mekanizmasına borçluyuz.
 
Sürekli genişleyebilen ,sınırların ortadan kalktığı ,sosyal medya ile entegre olan dinamik yapılar kullanarak hayallerinizi kodluyoruz. İnteraktif projeniz ile sosyal medya ürünlerinin birlikte çalışmasının sağlanması günümüzde büyük önem arzetmektedir. Hedef kitlelere ulaşabilmeniz için gerekli tüm aşamaların uzman kadromuzca değerlendirilip yazılımınıza aktarılacağından emin olabilirsiniz.
 
Yazılımlarımızda kullanılan basit ara yüzler ve gerekli navigasyonlarla kullanımı oldukça basit  olan ürünler geliştiriyoruz. Karışık işlemlerinizi az sayıda müdahalede bulunarak gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.
Sistem log’lama ve hata yönetimiyle karşılaştığınız sorun ve yönetim aksaklıklarını analiz ederek devam eden süreçte yazılımlarınıza olan desteğimizi sürdürüyoruz. İhtiyaca yönelik özel yazılımlarımızda modül yönetimleri ve yönetici izinlerini takım çalışması için bir gerek olarak düşünerek, şirketinizde aktif yönetici sayısının arttırılması ve nitelikli personelin bilgi paylaşımını destekliyoruz.
 
Web Tasarım Verimliliği arttırmak, iş gücü maliyetini azaltmak, zamandan tasarruf etmek, risklerinizi minimum seviyelerde tutmak için planlamalarımızı yapıyoruz. İnteraktif yazılımlar için güvenlik tedbirlerinin öneminin farkındayız. Her geçen gün teknolojinin getirdiği yeniliklerle oluşan güvenlik zafiyetlerinin sürekli kontrol edilerek ilgili müdahalelerin yapılması gerektiğine inanıyoruz. Zarara uğramadan önce gelebilecek tehditleri analiz ederek önlemlerini alıyoruz. Bu planlar dahilinde güvenliğinize verdiğimiz özenle yıllık veya periyodik bakım anlaşmaları dahilinde yazılımlarınızın güncel kalmasını sağlıyoruz.

 

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana, bilgisayar teknik servis ve web tasarım alanlarında başarılı projelere imza atarak sektörde adımızdan söz ettirmeyi başardık. Her biri kendi sektöründe güçlü referans müşterilerimiz ile firmamızın ana temellerinin başında gelen kalite ve güven anlayışını hiç kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bugün olduğu gibi yarın da önem verdiğimiz değerlerimizi koruyarak, müşteri memnuniyetine önem vererek sektörde sağlam temeller ile yer almaya devam edeceğimiz inancı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

> > > >
Bizi Arayın