BİZE SORUN
  • info@azizbilisim.com
  • +90 544 626 00 21
  • +90 544 626 00 21

Laptop Tamiri

Laptop Tamiri

Laptop Tamiri

Laptop Tamiri
Laptop 'larda en çok değişim gerektiren klavye, pil, adaptör (şarj aleti), ön kapak, arka kapak, komple kasa, harddisk, ram ve diğer tüm parçaları en uygun fiyata ve garanti kapsamında satışını yapmaktayız.Laptop tamir

Laptop Anakart Tamiri
Laptop hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlemdir Laptop anakart tamir işlemi.

 Laptop anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Laptopların anakart tamiri işlemini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktayız.

Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri / Değişimi

Laptop ekran kartı tamiri ve değişimi konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Laptoplarınızın ekran kartı tamirini ve değişimini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktayız.

Oyun oynarken ya da bir video görüntülerken bilgisayarın ekranı aniden siyaha döner ve boş ekran dışında hiçbir şey gelmez. Ekranın tümünde oluşan dikey – yatay çizgiler ya da noktalar da bozulmuş lehim bağlantılarından kaynaklanabilir. Hatta bazen bu yüzden sisteminiz başlatılamaz. İşte böyle sorunlarla karşılaşmışsanız bilgisayarınızın ekran kartı yani chipseti arızalanmış demektir.

Laptop Ekran Değişimi
Laptop ekran değişimiLaptop ekran değişimi çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ekrandan giden kablonun yada yuvanın kırılması veya kasanın kırılmasına kadar gidebilir. Bu nedenle bu tür arızaları güvendiğiniz, ekran değişimi konusunda işinde uzman firmalara vermeniz sizin için ve cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

 Laptop Ekran Değişimi Fiyatını verebilmemiz için model no bilmemiz gereklidir.

 Laptop Menteşe Değişimi - Tamiri
Laptop kapak açılmıyor ya da kapak yerinde durmuyorsa buradaki yapılacak işlem menteşelerin olabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişme işlemidir.

Laptop tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Laptop menteşe değişim işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça, 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Laptop Fan Temizliği ve Değişimi - Laptop iç bakımı fan temizliği
Laptopunuz ısınma  sonrası kapanıyorsa muhtemelen fanların aşırı tozlanmasından ya da bakır boruların artık işlem görmemesinden kaynaklanıyordur. Bu durumda yapılacak olan işlem türü fanların önce temizliği yine aynı sorun yaşanırsa değişim işleminin yapılmasıdır.

Laptop tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Laptop fan temizliği ve değişim işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi altında yapmaktadır.

  Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri -   Laptop şarj soketi giriş yeri tamiri
Laptopunuz şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketi ya kırılmış ya da bozulmuştur. Bu durumda yapılması gereken işlem şarj soketi giriş yerinin tamiri olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

Laptop Tamiri Konusunda ki Hizmetlerimiz
  Laptop tamiri
Laptop anakart tamiri
Laptop chipset tamiri
Laptop ekran kartı tamiri
Laptop ekran değişimi
Laptop klavye tamiri / değişimi
Laptop fan değişimi
Laptop ram yükseltme
Laptop harddisk değişimi
Laptop hoparlör tamiri / değişimi
Laptop menteşe tamiri
Laptop veri yedekleme
Laptop temizlik ve bakımı
Laptop kasa tamiri / değişimi

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana, bilgisayar teknik servis ve web tasarım alanlarında başarılı projelere imza atarak sektörde adımızdan söz ettirmeyi başardık. Her biri kendi sektöründe güçlü referans müşterilerimiz ile firmamızın ana temellerinin başında gelen kalite ve güven anlayışını hiç kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bugün olduğu gibi yarın da önem verdiğimiz değerlerimizi koruyarak, müşteri memnuniyetine önem vererek sektörde sağlam temeller ile yer almaya devam edeceğimiz inancı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

> > > >
Bizi Arayın