BİZE SORUN
  • info@azizbilisim.com
  • +90 544 626 00 21
  • +90 544 626 00 21

Müşteri Yorumları

Profesyonel güvenilir Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti mi arıyorsunuz? Ama kaygılarınız var... Hiç sorun değil :)

Aziz bey Mac Book Pro Bilgisayarıma hem windows hem de MacOS kurdu. istediğim sistemle bilgisayarı açabiliyorum. Diyarbakır'da bir çok bilgisayar teknik servisçiye götürdüm. Hem MacOS hemde Windows'u aynı anda kurmayı beceremediler. Windowsa alışık olduğum için hep Mac Os işletim sistemi kullanamıyorum. Bazı programlar Windows'ta iyi çalışıyor bazı programlar MacOs'ta iyi çalışıyor. Dolayısıyla işimi ziyadesiyle gördü. Güvenle tercih edebilirsiniz.

Diyarbakır'da yaşamıyorum ancak kaliteli ve profesyonel bir hizmetle karşılaştım dürüst ve saygılı bir işletme. Problemimdeki çözümde ise gayet hızlı ve başarılı bir çözüm sundular. Teşekkür ediyorum ilgi ve alakalarından ötürü. Tavsiye ederim.

Kendi parçalarıymış gibi bakan güler yüzlü temiz insan.. Ellerine kollarına sağlık böyle işçilik böyle temiz birisini bulmak çok zor iyi ki varsınız. Teşekkürler Aziz Bey.

Diyarbakır Bilgisayar tamir ve satışı anlamında en uygun fiyatlar diyebilirim. Laptop arıza ve tamiri konusunda oldukça memnun kaldım. İkinci el bigisayar fiyatları ve hizmetleri çok iyi. Teşekkürler. Tavsiye ederim.

Sorunlara yaklaşımları, bilgileri ve sunmuş oldukları çözümlerle Diyarbakır için çok iyi bir işletme olduğuna inanıyorum. Yardıma ihtiyaç duyduğumuzda serhat beyin yardım elini bir telefon kadar uzağınızda olduğunuzu bilmek insana güven veriyor.

Görüp görebileceğim en iyi bilgisayar çözümlerine sahip firma her ne sıkıntınız olursa olsun gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Her işimi çözdüler ve her zaman Güleryüz ile karşıladılar kendilerine teşekkür ediyorum.

2015 den beri teknoloji ihtiyaçlarımı karşılayan ve teknik Bilgi ve danışma konusunda başarılılar güler yüzlü bir karşılama ve kısa zamanda doğru arıza tespiti ve çözüm ile en kısa zamanda en uygun çözümü sunuyorlar bu konuda hem teknik servis ekiplerine hem Aziz beyin ilgi ve alakasına teşekkür ediyorum

Asus marka laptopumun ekranını bir türlü bulamamıştım servisine gönderdim inanilmas faiş flyat cikardilar neyseki daha sonra internetten Aziz Bilişim'i buldum ve oldukça mantıklı bir fiyata onarımını yaptılar ayrıca talep etmedigim halde kasasındaki ufak catlagida ücretsiz onarımını yapmışlar ..çok teşekkür ederim

Hızlı ve dürüst servis. Aziz Bilişim bey bazı servisler gibi "Nereden baksan 4-5 gün bizde kalması lazım + parçası da pahalı şu kadardan aşağı olmaz!" gibi tembel işi ve sallama bilgi vermiyor. Hatta tam tersine, anında getirdiğiniz bilgisayarla ilgilenerek elinde o an yedek parçası varsa hemen fiyatını verip biran önce sorunu çözmek için çabalıyor.

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana, bilgisayar teknik servis ve web tasarım alanlarında başarılı projelere imza atarak sektörde adımızdan söz ettirmeyi başardık. Her biri kendi sektöründe güçlü referans müşterilerimiz ile firmamızın ana temellerinin başında gelen kalite ve güven anlayışını hiç kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bugün olduğu gibi yarın da önem verdiğimiz değerlerimizi koruyarak, müşteri memnuniyetine önem vererek sektörde sağlam temeller ile yer almaya devam edeceğimiz inancı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

> > > >
Bizi Arayın