BİZE SORUN
  • info@azizbilisim.com
  • +90 544 626 00 21
  • +90 544 626 00 21

Mermer Notebook Tamiri

Mermer Notebook Tamiri

Mermer Notebook Yedek Parça Satışı
Notebook 'larda en çok değişim gerektiren klavye, pil, adaptör (şarj aleti), ön kapak, arka kapak, komple kasa, harddisk, ram ve diğer tüm parçaları en uygun fiyata ve garanti kapsamında satışını yapmaktayız.notebook tamir

Mermer Notebook Anakart Tamiri
Notebook hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlemdir Notebook anakart tamir işlemi.

Mermer Notebook anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Notebookların anakart tamiri işlemini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktayız.

Mermer Notebook Ekran Kartı (Chipset) Tamiri / Değişimi
Notebook ekran kartı tamiri

Notebook ekran kartı tamiri ve değişimi konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Notebooklarınızın ekran kartı tamirini ve değişimini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktayız.

Oyun oynarken ya da bir video görüntülerken bilgisayarın ekranı aniden siyaha döner ve boş ekran dışında hiçbir şey gelmez. Ekranın tümünde oluşan dikey – yatay çizgiler ya da noktalar da bozulmuş lehim bağlantılarından kaynaklanabilir. Hatta bazen bu yüzden sisteminiz başlatılamaz. İşte böyle sorunlarla karşılaşmışsanız bilgisayarınızın ekran kartı yani chipseti arızalanmış demektir.

Mermer Notebook Ekran Değişimi
Notebook ekran değişimiNotebook ekran değişimi çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ekrandan giden kablonun yada yuvanın kırılması veya kasanın kırılmasına kadar gidebilir. Bu nedenle bu tür arızaları güvendiğiniz, ekran değişimi konusunda işinde uzman firmalara vermeniz sizin için ve cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Mermer Notebook Ekran Değişimi Fiyatını verebilmemiz için model no bilmemiz gereklidir.

Mermer Notebook Menteşe Değişimi - Tamiri
Notebook kapak açılmıyor ya da kapak yerinde durmuyorsa buradaki yapılacak işlem menteşelerin olabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişme işlemidir.

Mermer Notebook tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Notebook menteşe değişim işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça, 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Mermer Notebook Fan Temizliği ve Değişimi - Mermer Notebook iç bakımı fan temizliği
Notebookunuz ısınma  sonrası kapanıyorsa muhtemelen fanların aşırı tozlanmasından ya da bakır boruların artık işlem görmemesinden kaynaklanıyordur. Bu durumda yapılacak olan işlem türü fanların önce temizliği yine aynı sorun yaşanırsa değişim işleminin yapılmasıdır.

Notebook tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Notebook fan temizliği ve değişim işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi altında yapmaktadır.

Mermer  Notebook Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri - Mermer  Notebook şarj soketi giriş yeri tamiri
Notebookunuz şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketi ya kırılmış ya da bozulmuştur. Bu durumda yapılması gereken işlem şarj soketi giriş yerinin tamiri olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

Mermer Notebook Tamiri Konusunda ki Hizmetlerimiz
Mermer  Notebook tamiri
Mermer Notebook anakart tamiri
Mermer Notebook chipset tamiri
Mermer Notebook ekran kartı tamiri
Mermer Notebook ekran değişimi
Mermer Notebook klavye tamiri / değişimi
Mermer Notebook fan değişimi
Mermer Notebook ram yükseltme
Mermer Notebook harddisk değişimi
Mermer Notebook hoparlör tamiri / değişimi
Mermer Notebook menteşe tamiri
Mermer Notebook veri yedekleme
Mermer Notebook temizlik ve bakımı
Mermer Notebook kasa tamiri / değişimi

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana, bilgisayar teknik servis ve web tasarım alanlarında başarılı projelere imza atarak sektörde adımızdan söz ettirmeyi başardık. Her biri kendi sektöründe güçlü referans müşterilerimiz ile firmamızın ana temellerinin başında gelen kalite ve güven anlayışını hiç kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bugün olduğu gibi yarın da önem verdiğimiz değerlerimizi koruyarak, müşteri memnuniyetine önem vererek sektörde sağlam temeller ile yer almaya devam edeceğimiz inancı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

> > > >
Bizi Arayın