BİZE SORUN
  • info@azizbilisim.com
  • +90 544 626 00 21
  • +90 544 626 00 21

Mermer Laptop Ekran Tamiri

Mermer Laptop Ekran Tamiri

Mermer Laptop Ekran Tamiri

Mermer Laptop Ekran Tamiri Notebooklarda en sık görünen arızalardan biride LCD panellerin kırılması sonucu oluşan arızalardır. Bu arızaların giderilmesinde kullanmış olduğumuz yüksek kalite LCD paneller sayesinde laptoplarınız ilk günkü ekran kalitesinde olmasını sağlıyoruz.

LCD panel değişimlerinde en önemli husus yerine kullanılacak LCD panelin kalitesidir. Düşük kalite paneller fiyat olarak avantajlı görünmekle beraber görüntü sorunlarını birlikte getirmektedir. Tüm notebooklarda panel değişimi yapılır. 

Notebook – laptop ve tablet bilgisayarlarımızın hatalarımız, kaza sonucu yada cihaz kaynaklı arızalardan dolayı ekranlarının kırılması, dokunmatik ekran kırılması hatta bir sıvının içerisine düşmesinden kaynaklanan durumlardan dolayı arızalan cihazlara Mermer Laptop Ekran Tamiri olarak en kısa sürede ve uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermekteyiz. 

Mermer Laptop Ekran Tamiri

Mermer Notebook Ekran Tamiri

Mermer Dizüstü Bilgisayar Ekran Tamiri

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana, bilgisayar teknik servis ve web tasarım alanlarında başarılı projelere imza atarak sektörde adımızdan söz ettirmeyi başardık. Her biri kendi sektöründe güçlü referans müşterilerimiz ile firmamızın ana temellerinin başında gelen kalite ve güven anlayışını hiç kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bugün olduğu gibi yarın da önem verdiğimiz değerlerimizi koruyarak, müşteri memnuniyetine önem vererek sektörde sağlam temeller ile yer almaya devam edeceğimiz inancı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

> > > >
Bizi Arayın