BİZE SORUN
  • info@azizbilisim.com
  • +90 544 626 00 21
  • +90 544 626 00 21

Mermer Laptop Klavye Değişimi

Mermer Laptop Klavye Değişimi

Mermer Laptop Klavye Değişimi

Genellikle sıvı teması kaynaklı klavye arızaları olmakla birlikte, çocukların klavye tuşlarını yerinden sökmelerinden dolayı arızalanmalarda sıkça gelmektedir. Eksik olan tuşlar tırnak yapısı uydukça ve bulunduğu sürece tarafımızdan tamamlanmaktadır. Mermer Laptop Klavye Değişimi olarak Arızalı ve değişmesi gereken klavyeler ise garantili bir şeklide ilk günkü gibi takılarak teslim edilmektedir.

Piyasada yüzlerce değişik notebook marka ve modeli olduğundan, servisimize gelmeden yada cihazınızı kargoya vermeden önce, stok bilgisi almak için bize laptop marka ve modelini söylemeniz yeterlidir.

Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı  kalmış; Acer, asus, casper, dell, hp, lg, lenovo, macbook pro, samsung, sony vaio ve toshiba laptop / notebooklarınızın kırılmış, çatlamış yada sıvı teması sonucu çalışmayan klavyelerinizin değişim ve tamir işlemini Mermer bölgesinde yapmaktayız. 

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana, bilgisayar teknik servis ve web tasarım alanlarında başarılı projelere imza atarak sektörde adımızdan söz ettirmeyi başardık. Her biri kendi sektöründe güçlü referans müşterilerimiz ile firmamızın ana temellerinin başında gelen kalite ve güven anlayışını hiç kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bugün olduğu gibi yarın da önem verdiğimiz değerlerimizi koruyarak, müşteri memnuniyetine önem vererek sektörde sağlam temeller ile yer almaya devam edeceğimiz inancı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

> > > >
Bizi Arayın