BİZE SORUN
  • info@azizbilisim.com
  • +90 544 626 00 21
  • +90 544 626 00 21

Mermer Apple Macbook Tamiri

Mermer Apple Macbook Tamiri

Mermer Apple Macbook Tamiri

MAC & MACBOOK SERVİSİ
Mermer iMac servisi ve Mermer Macbook Pro servisi, Mermer Macbook Air servisi hizmeti sunmaktayız. 


MACBOOK & İMAC EKRAN DEĞİŞİMİ
Ekranı kırılan Macbook ve iMac cihazlarınızın ekranı tamir edilir ve gerekliyse yeni ekran takılır. Mermer Mac ekran problemleri için servisimizi arayabilirsiniz. 

SIVI DÖKÜLEN MACBOOK TAMİRİ
Mermer Macbook cihazların üzerine dökülen sıvılardan sonra yaşadığı problemleri en kısa sürede gideriyoruz.

MACBOOK ANAKART TAMİRİ
Anakartı hasar almış ve bozulmuş olan Mermer bölgesindeiMacbook cihazlarınızı onarıyor, anakartını tamir ediyoruz.

Mermer Macbook Batarya Problemleri ve Çözümleri  Macbook servis : Apple MacBook bilgisayarlarda lityum pillerin üreticilerinin belirttiği şarj/dejarş döngülerinin sonunda verimlilikleri yetersizleşmeye başlar. Bu normal bir süreçtir. Ancak bazı  etkenler nedeniyle  piliniz gerçek kullanım ömrünü tamamlamadan işe yaramaz hale...

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana, bilgisayar teknik servis ve web tasarım alanlarında başarılı projelere imza atarak sektörde adımızdan söz ettirmeyi başardık. Her biri kendi sektöründe güçlü referans müşterilerimiz ile firmamızın ana temellerinin başında gelen kalite ve güven anlayışını hiç kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bugün olduğu gibi yarın da önem verdiğimiz değerlerimizi koruyarak, müşteri memnuniyetine önem vererek sektörde sağlam temeller ile yer almaya devam edeceğimiz inancı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

> > > >
Bizi Arayın