BİZE SORUN
  • info@azizbilisim.com
  • +90 544 626 00 21
  • +90 544 626 00 21

Mermer Laptop MenteşeTamiri

Mermer Laptop MenteşeTamiri

Mermer Laptop MenteşeTamiri

Günümüz Notebookları Ultrabook’lar şeklinde ince olduklarından dolayı, kasa ve menteşe aksamları ince yapıda olmaktadır. Bunlar beraberinde kırılmalara sebep olmaktadır, Menteşe ve kasalarınızın onarımı tarafımızdan yapılarak Mermer Laptop MenteşeTamiri olarak 3 ay garanti verilmektedir.

Mermer Laptop MenteşeTamiri,  Mermer Dizüstü Bilgisayar MenteşeTamiri, Mermer Notebook MenteşeTamiri için bizi aramanız yeterlidir. 

Laptop Kasa Menteşe Tamiri Nasıl Yapılır?
Laptopun tüm parçaları özenle sökülüp temizlenir. Ardından kasa ve menteşenin kırılan ya da zarar gören tüm hatları ustalık gerektiren ince bir işçilikle zımparalanıp düzeltilmektedir. Daha sonra ölçüsü çıkarılan kısma plastik solüsyon ile kaynak yapılmaktadır. Soğumaya bırakılan kasanın yüzeyindeki pütürler ve pürüzler son kez zımpara temizlenmekte ve üzerine orijinaline en yakın renkte boya atılmaktadır. Eğer kasanın iç kısmındaki vida yuvaları ve yüzükleri hasar gördüyse sadece iç yüzeyde işlem yapılmakta, dıştan herhangi bir müdahalede bulunulmamaktadır.

Notebook Menteşeleri Neden Kırılır?
Zamanla sertleşen notebook kapak menteşeleri sürekli açıp kapamaya bağlı olarak kırılabilmektedir. Normalde notebook kapaklarının iki ucundan ya da ortasından dengeli şekilde baskı uygulanarak açılıp kapatılması gerekir. Ancak sürekli tek bir uçtan açıp kapama sebebiyle menteşeler zamanla kırılmakta ya da kasaya bağlandıkları mekanizmayı çatlatıp bozmaktadır. Mermer Bilgisayar Teknik Servisimizde notebook menteşe sorunları için uygun yöntemlerle ve ekonomik fiyatlarla çözüm

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana, bilgisayar teknik servis ve web tasarım alanlarında başarılı projelere imza atarak sektörde adımızdan söz ettirmeyi başardık. Her biri kendi sektöründe güçlü referans müşterilerimiz ile firmamızın ana temellerinin başında gelen kalite ve güven anlayışını hiç kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bugün olduğu gibi yarın da önem verdiğimiz değerlerimizi koruyarak, müşteri memnuniyetine önem vererek sektörde sağlam temeller ile yer almaya devam edeceğimiz inancı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

> > > >
Bizi Arayın