BİZE SORUN
  • info@azizbilisim.com
  • +90 544 626 00 21
  • +90 544 626 00 21

Mermer Laptop Anakart Tamiri

Mermer Laptop Anakart Tamiri

Mermer Format Atma

Mermer Laptop Anakart Tamiri Teknik servisimizde bulunan deneyimli teknisyenlerinin bilgi birikimlerini sahip olduğu 200 mhz osilaskopları, gelişmiş elektronik ölçü aletleri ve BGA Rework cihazı sayesinde ileri seviye ana kart tamirlerini gerçekleştirmekte ve güvenle tamirini gerçekleştirdiği cihazlara 3 Ay garanti verebilmektedir.

Mermer Laptop Anakart Tamiri Ana kart üzerinde bulunan her tür SMD malzeme ve BGA chip’lere müdahale edebilen firmamız geniş yedek parça stoğu sayesinde %90'lara varan tamir başarısı gösterebilmektedir. 

Mermer Laptop Anakart Tamiri 

Mermer Notebook Anakart Tamiri

Mermer Dizüstü Bilgisayar Anakart Tamiri denilince akla biz geliriz. 

 

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana, bilgisayar teknik servis ve web tasarım alanlarında başarılı projelere imza atarak sektörde adımızdan söz ettirmeyi başardık. Her biri kendi sektöründe güçlü referans müşterilerimiz ile firmamızın ana temellerinin başında gelen kalite ve güven anlayışını hiç kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bugün olduğu gibi yarın da önem verdiğimiz değerlerimizi koruyarak, müşteri memnuniyetine önem vererek sektörde sağlam temeller ile yer almaya devam edeceğimiz inancı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

> > > >
Bizi Arayın